Rezerwacja - Cena za łóżko (miejsce noclegowe) - 35 zł za dobę

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod nr tel. 94 312 30 99 lub wysyłając poniższy formularz na adres e-mail naszego ośrodka.

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko osoby rezerwującej:


Telefon kontaktowy:


Adres e-mail:


Dane rezerwacji

Czas pobytu:
od do

Liczba osób:


Wybierz pokój/oje:
1. pokój - 4 osobowy
2. pokój - 4 osobowy
3. pokój - 4 osobowy
4. pokój - 3 osobowy
5. pokój - 4 osobowy
6. pokój - 3 osobowy


Uwagi, pytania:


Akceptuję Regulamin Hostel Białogard.

Regulamin Hostel Białogard

 1. Hostel znajduje się w Białogardzie, przy ulicy Mickiewicza 6 b. Właścicielem Hostelu jest: „Ambulatorium” Sp. z o.o., z siedzibą w Białogardzie przy ulicy Mickiewicza 6 b.
 2. Miejsce w Hostelu wynajmowane jest na doby.
 3. Doba hostelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 12:00. Recepcja jest czynna przez 24h.
 4. W Hostelu obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do godziny 7.00.
 5. Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie dowodu osobistego lub paszportu oraz zgoda Gościa na przestrzeganie zasad regulaminu.
 6. Opłata za pobyt pobierana jest za całość rezerwacji od Gościa w dniu przyjazdu do Hostelu (z góry). Aktualne ceny są dostępne na stronie internetowej Hostelu oraz w recepcji Hostelu.
 7. W celu potwierdzenia rezerwacji dokonaną drogą internetową pobierana jest zaliczka w kwocie 10 % wartości całej rezerwacji. Zaliczka wpłacana jest na konto bankowe „Ambulatorium” Sp. z o.o., z siedzibą w Białogardzie przy ulicy Mickiewicza 6 b, nr 73 1020 2821 0000 1702 0002 7276.
 8. Bezkosztowa anulacja rezerwacji możliwa jest w przypadku odwołania na nie mniej niż 24 h przed datą rozpoczęcia rezerwacji, wyłącznie drogą mailową lub w przypadku rezerwacji już realizowanej – w dniu poprzedzającym planowany wyjazd nie później niż do godziny 9:00.
 9. W celu przedłużenia pobytu, należy zgłosić taką potrzebę na recepcji nie później niż godzinie 10:00 dnia, w którym upływa termin najmu łóżka lub pokoju. Hostel nie gwarantuje dostępności miejsc.
 10. Gość hostelowy nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet, jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 11. Łóżko w pokoju przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla jednej osoby.
 12. Za klucz do pokoju odpowiada Gość, któremu został wydany. Za zgubienie klucza do pokoju pobierana jest opłata 50 zł brutto.
 13. Ostatniego dnia pobytu gość jest zobowiązany do opuszczenia pokoju i zwrócenia klucza do pokoju.
 14. Goście, którzy nie wymeldują się do godziny 12:00 zostaną zobowiązani do opłacenia kolejnej doby.
 15. W przypadku, gdy pokój prywatny lub łóżko w pokoju wieloosobowym nie zostaną zwolnione do godziny 12:00, a pokój ten lub łóżko są zarezerwowane na kolejną dobę przez inną osobę, obsługa Hostelu jest uprawniona do wejścia do pokoju bez obecności gościa, spakowania jego rzeczy i przeniesienia ich do przechowalni bagażu.
 16. Na terenie Hostelu obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz używanie otwartego ognia wewnątrz budynku.
 17. W razie spowodowania uszkodzeń lub zniszczeń mienia należącego do Hostelu goście ponoszą odpowiedzialność finansową.
 18. Właściciele Hostelu nie odpowiadają za awarie niezależne od nich.
 19. Hostel nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w pokojach. Wszystkie rzeczy wartościowe można złożyć w depozycie, na recepcji.
 20. Zabronione jest wprowadzanie zwierząt na teren Hostelu.
 21. Gość może zostać poproszony o opuszczenie Hostelu, bez możliwości zwrotu równowartości ceny noclegu, w przypadku nieodpowiedniego zachowania, naruszającego porządek Hostelu, godność innych osób i/lub ich dobra osobiste. W przypadku agresywnego zachowania gościa i odmowy opuszczenia Hostelu, recepcja jest upoważniona do wezwania funkcjonariuszy: Policji lub funkcjonariuszy ochrony.
 22. Hostel może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin hostelowy, wyrządzając szkodę w mieniu hotelowy.
 23. Gość, który potrzebuje faktury, proszony jest o poinformowanie o tym Recepcji w trakcie wmeldowywania. Faktury wystawiamy najpóźniej 7 dni od daty realizacji noclegu, na podstawie kwitu z kasy fiskalnej.Tel: tel./fax: 94-312-30-99

Adres: ul. Mickiewicza 6 b
78-200 Białogard

wykonawca strony www: Radek Dublinowski